witamyofertademogaleriakontaktfotografia ślubnapolecamy

 

Zespól muzyczny Joker od wielu lat zajmuje się oprawą muzyczną i artystyczną takich imprez, jak:

- Wesela wraz z wyprowadzeniem oraz błogosławieństwem

- Bankiety

- Bale sylwestrowe

- Imprezy integracyjne

- Koncerty

- Studniówki

Zespół nasz dysponuje profesjonalnym nagłośnieniem o mocy 1500W i własnym oświetleniem scenicznym. Posiadamy również własny transport, który pozwala nam dojechać w dowolne miejsce kraju. Oferujemy Państwu jakość usług na bardzo wysokim poziomie, profesjonalizm i doświadczenie, a także bogaty repertuar z różnych gatunków muzyki, począwszy od lat 60-tych, przez 80-te, aż do najnowszych hitów z popularnych rozgłośni radiowych, szlagierów rockowych, utworów biesiadnych, czy też wszech obecnej muzyki disco polo. Uwzględniamy również sugestie repertuarowe nowożeńców.

Pierwszy taniec - posiadamy w swoim repertuarze wiele utworów muzycznych, które doskonale nadają się na pierwszy taniec. Ponadto na specjalne życzenie przygotowujemy utwory wybrane przez Młodą Parę. W przypadku gdy Państwo Młodzi mają przygotowaną własną chorografię tańca, odtwarzamy utwory mechanicznie, w oryginalnej wersji.

Wyprowadzenie i błogosławieństwo - zespół nasz z przyjemnością uczestniczy w wyprowadzeniu z domu Pana Młodego, w drodze do Pani Młodej, jak również w oprawie muzycznej błogosławieństwa w domu rodzinnym Pana i Panny Młodej.

Bloki muzyczne - przerwy i ilość utworów muzycznych zespołu są dostosowywane do charakteru wesela oraz częstotliwości wydawanych posiłków. W zależności od potrzeb wykonujemy 4-8 utworów. Przerwy, w których muzyka odtwarzana jest mechanicznie, trwają od ok 10 do 20 min.

Zabawy - forma, ilość oraz rodzaj zabaw są szczegółowo ustalane z Młodą Parą. Zespół muzyczny Joker dysponuje szeroką gamą zabaw, które przedstawia nowożeńcom lub przygotowuje konkretne propozycje Młodej Pary.

Gdzie gramy - zespół Joker pochodzi z województwa śląskiego, gdzie w 1999r zaczął swoją przygodę z muzyką rozrywkową. Przez kolejne lata rozszerzaliśmy zasięg usług muzycznych, zdobywając doświadczenie i uznanie klientów na terenie całego kraju. Gościliśmy miedzy innymi w woj.: świętokrzyskim, opolskim, wielkopolskim, małopolskim.

fotografia ślubna - w naszej ofercie znajdą Państwo również usługi z zakresu fotografii ślubnej, Tym działem od wielu lat zajmuje się nasz gitarzysta Jasiu. Szczegółową ofertę znajdą Państwo w zakładce fotografia ślubna

 

Wybierając nasz zespół, otrzymają Państwo nie tylko doskonałą oprawę muzyczną imprezy, ale także profesjonalne, dostosowane do charakteru gości, prowadzenie czy to wesela, czy dowolnej, planowanej przez Państwa imprezy.

 

 

 

Jesteś Gościem

ZAPRASZAMY  SERDECZNIE